Už 25 rokov tvoríme Váš životný priestor

Sme malá rodinná firma postavená na základoch kvalitnej práce a čestného obchodovania. Nepretržite od roku 1991 ponúkame našim zákazníkom návrhy a riešenia v oblasti zariaďovania interiérov, presahujúce bežne dostupnú ponuku. Našimi klientmi sú ľudia, ktorí vedia oceniť zaujímavú, jedinečnú a kvalitne odvedenú prácu so zmyslom pre detail. Dokážeme sa prispôsobiť individuálnym požiadavkám malých klientov, ktorí sa k nám opätovne a radi vracajú so záujmom o ďalšie služby či poradenstvo. Pracujeme aj pre veľkých a exkluzívnych zákazníkov, ktorí sú zárukou dobrého mena našej firmy. Svedčí o tom aj neutíchajúci dopyt po našich službách a mnohé úspešné realizácie po celom Slovensku.

Láska k drevu

Inklinujeme k prírodným materiálom, ktoré pretrvajú roky. Využívame drevo, ktoré vytvára prirodzené, zdraviu neškodné podmienky pre život. Ľahko sa čistí a udržuje, pretepľuje priestor. Žiadny iný materiál nie je taký nadčasový a príjemný, trvácny a obnoviteľný. Svojimi vlastnosťami odolalo módnym trendom i vplyvom nových materiálov, pretože na rozdiel od nich je jeho podstata prirodzená a predvídateľná. Využívame ho v interiéri aj v exteriéri, s rôznymi možnosťami opracovania a povrchovej úpravy, v kombinácii so sklom a kovmi.

Naša práca je o kvalite našich ľudí

Galop, to je v prvom rade tímová práca. Zamestnávame kvalifikovaných pracovníkov, ktorí majú nielen pozitívny vzťah k svojej práci, ale aj schopnosť sebareflexie a chuť neustále sa zlepšovať. Vychovávame ich k zodpovednosti, pretože radosť z dobre odvedenej práce je pre nás tým najlepším zdrojom energie pre ďalší rast.

“Boh sa skrýva v detaile“

Galop studio je firma zameraná na výrobu originálnych a atypických prvkov. Od prvého návrhu ceruzkou až po výrobu a realizáciu všetko prechádza našimi rukami. Či sa práve venujeme výrobe drevených šperkov, alebo zložitého nábytkového prvku, ľudský kontakt s dielom je pre každý detail nesmierne dôležitý. Neutíchajúci dopyt po našich službách je tou najlepšou vizitkou presnosti a kvality našich výrobkov.  

Vášeň pre dizajn

Kvalitne spracovaný interiér je hodnotný a nadčasový. Návrh a materiály použité pred rokom nás už však neuspokojujú. Neustále zdokonaľujeme technické postupy výroby, používame nové progresívne materiály, všetko ruka v ruke so súčasnými estetickými požiadavkami. Náš architekt a interiérová dizajnérka vždy reflektujú aktuálne trendy v bývaní. V našich priestoroch prebieha aj kurz interiérového dizajnu organizovaný agentúrou ALFA Education.

Navštívte nás

na Južnej triede 66 v Košiciach. Moderne zariadené štúdio a priestranný showroom umožňujú prezentáciu našich produktov v komornej atmosfére s individuálnym prístupom k zákazníkom. V spolupráci s architektom riešime technické a estetické detaily, aby sme sa maximálne priblížili predstavám klienta. Pri spojení architekt-realizátor-investor tak vzniká niekedy dlhodobý pracovný kontakt, pri ktorom sa vzájomne ovplyvňujeme a posúvame ďalej.

Galop nie sú iba podlahy a stolárska výroba

Neustále zdokonaľujeme a rozširujeme ponuku našich služieb v oblasti stavebníctva. Okrem realizácie zabezpečujeme tiež komplexnú projekčnú činnosť. Špecializujeme sa prevažne na návrhy drevených stavieb. V spolupráci s kvalitnými stavebnými firmami sme schopní realizovať stavby na kľúč, od projekcie až po doladenie interiéru. 

Kompletné riešenia pre interiér a exteriér

Sme schopní zabezpečiť reťazec prác od návrhu, vizualizácie až po konečnú realizáciu interiéru a jeho prirodzené prepojenie s exteriérom. Poskytujeme aj inžiniersku činnosť- posúdenie kvality podkladov, merania vlhkosti, prípadne koordináciu remesiel pri dokončovaní stavby. Medzi našu hlavnú činnosť patrí návrh a realizácia podláh, exteriérových terás, schodísk a zábradlí, atypických nábytkov, drevených obkladov a kúpeľní. Pre schopnosť spracovania a realizácie tých najnáročnejších atypických prvkov sme vyhľadávaným partnerom monožstva architektov a dizajnérov.